Прокурори вручили підозру міському голові Львова

12:15 21 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Представники САП і прокуратури вручили в четвер, 21 листопада, міському голові Львова підозру в справі індустріального парку в Рясному.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що Андрій Садовий отримав документи й зазначив, що індустріальний парк в Рясне – один із найбільших інвестиційних проектів, який передбачає понад три тисячі нових робочих місць для львів'ян.

Міський голова також нагадав: «Львівська міськрада залучила в 2015 році на відкритому інвестиційному конкурсі інвестора –компанію CTP. Від цієї компанії за землю ми отримали 54 мільйони гривень. Це було поле, на якому компанія має збудувати індустріальний парк. Починаючи з 2015 року йде блокування цього питання з усіх сторін: на рівні державної влади, Генеральної прокуратури. З того часу прокурори їздять, досліджують, а земля стоїть».

Як інформував «Щоденний Львів», ДБР передало ГПУ проект повідомлення про підозру Порошенку.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 11 грудня 2019 р.

У Львові вилучили в учасника конфлікту пістолет

10 грудня близько 15.00 до поліції надійшла інформація, що на перехресті вулиць Сахарова та Княгині Ольги у Львові виник між двома водіями конфлікт, під час якого один з них здійснив постріл з предмета, схожого на пістолет.

Рубрика: Закон

22:54 10 грудня 2019 р.

В.о. директора департаменту містобудування ЛМР взяли на поруки

В Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду відбулося засідання щодо апеляції в.о. директора міського департаменту містобудування Сергія Коровайника в справі обрання йому запобіжного заходу. Суд прийняв рішення — відхилити апеляційну скаргу прокурора САП, скасувати рішення суду першої інстанції про грошову заставу та вимогу здати закордонний паспорт.

Рубрика: Закон