Прокурори домоглися у 2015 році на Львівщині стягнення на користь держави 1,8 млн. гривень

17:34 11 листопада 2015 р.


Фото: v4asno.com

Цьогоріч прокурорами подано до суду позовів про відшкодування більше 11 млн. гривень збитків, завданих кримінальними правопорушеннями.

«Органами прокуратури Львівської області з метою захисту інтересів держави в судовому порядку вживаються заходи до стягнення збитків, спричинених злочинами, усунення їх негативних наслідків», – запевнили це сьогодні, 11 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також повідомили:

«До прикладу, у Шевченківському районному суді Львова перебуває на розгляді обвинувальний акт та позов прокуратури області, поданий в інтересах держави, до державного реєстратора Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції, який обвинувачується у вчиненні злочину за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України про відшкодування спричиненої ним шкоди в сумі більше 2,5 млн. гривень. Останній безпідставно вчинив на третю особу реєстрацію права власності на земельну ділянку площею 0,15 га, розташовану на вулиці Липинського у Львові.

Таким чином, вказана територія, вартість якої перевищує 2,5 млн. гривень, незаконно вибула із власності громади міста. Рішення судом на цей час не постановлено.

Зазначимо, що загалом упродовж поточного року з метою відшкодування збитків, завданих кримінальними правопорушеннями, прокурорами подано до суду позовів на суму більше 11 мільйонів гривень, за результатами розгляду 84 позовів судом на користь держави стягнуто 1,8 млн. гривень. Реально виконано рішень суду на 1,2 млн. гривень. Водночас, відповідачами у ході судового розгляду добровільно відшкодовано близько 300 тисяч гривень». 

dailylviv.com

До теми

11:14 8 травня 2021 р.

У Яворові жінка напала на поліціянта і била його ногою (відео)

У Яворові слідчі повідомили про підозру зловмисниці, яка напала на поліцейського. За умисне заподіяння тілесних ушкоджень працівнику правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків 46-річній місцевій мешканці загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу