Прокуратуру Рівненщини очолив львів’янин (відео)

21:50 15 липня 2016 р.


Фото: 4vlada.com

У п’ятницю, 15 липня, Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив нового прокурора Рівненської області – старшого радника юстиції Олега Соболя.

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, в прес-службі Генеральної прокуратури України, де також розповіли подробиці:

«У заході взяли участь голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, керівники органів місцевої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, представники ЗМІ.  Виступаючи перед присутніми, Генеральний прокурор заявив: «Те, що робилося в цьому приміщенні – є повною ганьбою: для Рівненщини, і для України, і для мене особисто».

Юрій Луценко підкреслив: «Я вас запевняю, що не зупинюся на тому, що відбулося тиждень тому. Це цунамі буде продовжуватися». 

Генеральний прокурор запевнив, що «більше ніколи прокуратура не буде кублом злочинців, і ні один прокурор не робитиме вигляду, що він не винен, бо у нього «хороші показники». Юрій Луценко також констатував незадовільну криміногенну ситуацію в області.

За його словами, кількість особливо тяжких злочинів за рік виросла на три чверті. Він наголосив: «Що на це має сказати людина, яка утримує вас і мене за свої податки. І це відбувається не на фронті, а в далекому-далекому тилу». 

Серед першочергових завдань, поставлених Генеральним прокурором перед новим очільником області, – чистка прокуратури. Юрій Луценко заявив, що «Рівненська прокуратура зганьбила себе і свій прапор, і її можна вважати розформованою», наголосивши на необхідності тотального оновлення керівного складу відомства. Він звернувся до заступників прокурора області і керівників місцевих прокуратур з пропозицією написати заяви про відставку.

Генеральний прокурор запевнив: «Новий прокурор області розбереться з усім колективом і прийме рішення про повне оздоровлення колективу».

Юрій Луценко також відмітив, що вітатиме прихід нових облич та ще раз наголосив на необхідності тотальної зміни керівництва в центрі і на місцях, відтак резюмував: «Без довіри суспільства працювати не можливо». 

Також Юрій Луценко звернув увагу на необхідності в найкоротші терміни опублікувати анкети доброчесності та закінчити відповідну перевірку за місяць. Генеральний прокурор наголосив: «Україна знаходиться в стані війни із злочинністю і корупцією. І епіцентр, на жаль, знаходиться не тільки в місті Києві, і не тільки в крупних індустріальних містах, де окремі держслужбовці звикли навіть під час війни красти значні суми, але й тут, в Рівному, звідки почалася бурштинова ракова пухлина. І на цій війні з корупцією, на жаль, купа зрадників».

Соболь Олег Миколайович є старшим радником юстиції. Народився в Львові 9 квітня 1972 року. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. Працює в органах прокуратури з 1993 року. За цей час обіймав посади від помічника прокурора району до прокурора міста та заступника прокурора області».

dailylviv.com

До теми

18:42 1 березня 2021 р.

У Львові поліція наздогнала замаскованих псевдоконтролерів електротранспорту

У п’ятницю, 26 лютого, працівниками відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» були виявлені безквиткові пасажири, які намагалися уникнути відповідальності, представившись контролерами.

Рубрика: Закон

17:26 1 березня 2021 р.

Названо працівників українського посольства в Польщі, які перевозили контрабанду до Євросоюзу (відео)

Слідчі ТУ ДБР у місті Львові за інформацією СБУ викрили протиправну діяльність організованої групи осіб, до якої входять чинні та колишні працівники Посольства України в Республіці Польща, а також військовослужбовець управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Закарпатській області.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу