Прокуратуру Рівненщини очолив львів’янин (відео)

21:50 15 липня 2016 р.

  • 0


Фото: 4vlada.com

У п’ятницю, 15 липня, Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив нового прокурора Рівненської області – старшого радника юстиції Олега Соболя.

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, в прес-службі Генеральної прокуратури України, де також розповіли подробиці:

«У заході взяли участь голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, керівники органів місцевої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, представники ЗМІ.  Виступаючи перед присутніми, Генеральний прокурор заявив: «Те, що робилося в цьому приміщенні – є повною ганьбою: для Рівненщини, і для України, і для мене особисто».

Юрій Луценко підкреслив: «Я вас запевняю, що не зупинюся на тому, що відбулося тиждень тому. Це цунамі буде продовжуватися». 

Генеральний прокурор запевнив, що «більше ніколи прокуратура не буде кублом злочинців, і ні один прокурор не робитиме вигляду, що він не винен, бо у нього «хороші показники». Юрій Луценко також констатував незадовільну криміногенну ситуацію в області.

За його словами, кількість особливо тяжких злочинів за рік виросла на три чверті. Він наголосив: «Що на це має сказати людина, яка утримує вас і мене за свої податки. І це відбувається не на фронті, а в далекому-далекому тилу». 

Серед першочергових завдань, поставлених Генеральним прокурором перед новим очільником області, – чистка прокуратури. Юрій Луценко заявив, що «Рівненська прокуратура зганьбила себе і свій прапор, і її можна вважати розформованою», наголосивши на необхідності тотального оновлення керівного складу відомства. Він звернувся до заступників прокурора області і керівників місцевих прокуратур з пропозицією написати заяви про відставку.

Генеральний прокурор запевнив: «Новий прокурор області розбереться з усім колективом і прийме рішення про повне оздоровлення колективу».

Юрій Луценко також відмітив, що вітатиме прихід нових облич та ще раз наголосив на необхідності тотальної зміни керівництва в центрі і на місцях, відтак резюмував: «Без довіри суспільства працювати не можливо». 

Також Юрій Луценко звернув увагу на необхідності в найкоротші терміни опублікувати анкети доброчесності та закінчити відповідну перевірку за місяць. Генеральний прокурор наголосив: «Україна знаходиться в стані війни із злочинністю і корупцією. І епіцентр, на жаль, знаходиться не тільки в місті Києві, і не тільки в крупних індустріальних містах, де окремі держслужбовці звикли навіть під час війни красти значні суми, але й тут, в Рівному, звідки почалася бурштинова ракова пухлина. І на цій війні з корупцією, на жаль, купа зрадників».

Соболь Олег Миколайович є старшим радником юстиції. Народився в Львові 9 квітня 1972 року. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. Працює в органах прокуратури з 1993 року. За цей час обіймав посади від помічника прокурора району до прокурора міста та заступника прокурора області».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Мер доручив за місяць розробити генплан мікрорайону "Під Голоском", який вже забудували висотками

З 10 червня планують дозволити тургрупи до 50 осіб

У Польщу перекинуто 4 тис солдатів і 3 тис одиниць техніки США,- ЗМІ

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

5 червня в Україні відновлять внутрішні пасажирські авіаперевезення

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу