Прокуратуру звинуватили в неповному розслідуванні вибуху на базі «Беркуту» у Львові

10:30 21 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: galnet.org

У прокуратурі запевнили: «За наявності нових фактів чи свідчень, досудове розслідування щодо вибуху на базі «Беркуту» буде відновлено».

Про це повідомили сьогодні, 21 квітня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували:

«5 квітня під час зустрічі прокурора Львівської області з громадськістю Львівщини окремі представники громадських організації вкотре звинуватили прокуратуру у неповному та неефективному, на їхню думку, розслідуванні кримінального провадження за фактом умисного знищення майна шляхом вибуху в приміщенні БМОП «Беркут», яке мало місце 20 лютого 2014 року на вулиці Тролейбусній. у Львові За їх словами, слідчі прокуратури не вжили усіх заходів до встановлення та допитів осіб, що були свідками вищевказаних подій.

Інформуємо, що слідчий та процесуальний керівник у вказаному кримінальному провадженні упродовж 2014-2015 років неодноразово через засоби масової інформації зверталися до громадян, які володіють будь-якою інформацією про згадані обставини, з проханням надати свідчення та допомогти таким чином, встановити винних осіб, щоб притягнути їх до кримінальної відповідальності. Незважаючи на це, з урахуванням результатів зустрічі прокурора області з громадськими активістами та їх можливу обізнаність про осіб, які були свідками обставин вибуху в приміщенні БМОП «Беркут», досудове розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні буде відновлено, а з ними будуть проведені необхідні подальші слідчі дії.

Принагідно, просимо усіх, хто володіє будь-якою інформацією про обставини зазначеного кримінального правопорушення чи був свідком вищевказаних подій, прибути до слідчого відділу прокуратури Львівської області (Львів, вулиця Городоцька, 16) до слідчого Рубцова В.В. або зателефонувати за номерами телефонів: (032)2590474, (032)2590478».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів