Прокуратурою звільнено на Львівщині з ізолятора незаконно утримуваного

11:10 14 липня 2016 р.

  • 0


Фото: advocat-cons.info

Львівською місцевою прокуратурою №3 проведено перевірку додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення в діяльності ізолятора тимчасового тримання Пустомитівського відділення поліції.

«Прокуратурою звільнено незаконно утримувану особу із спеціальної установи поліції», – повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Львівською місцевою прокуратурою №3 проведено перевірку додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення в діяльності ізолятора тимчасового тримання Пустомитівського відділення поліції Франківського відділу поліції Львівського обласного управління Національної поліції. Під час перевірки виявлено факт утримання в ізоляторі тимчасового тримання особи, якій, відповідно до постанови Залізничного районного суду Львова, замінено невідбуте адміністративне стягнення у виді громадських робіт на адміністративний арешт строком 16 діб.

Водночас, відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема частиною 1 статті 32 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адміністративний арешт установлюється й застосовується лише у виняткових випадках за окремі види адміністративних правопорушень лише на строк до 15 діб. Враховуючи наведене, за вказівкою місцевої прокуратури керівництвом Пустомитівського відділення поліції незаконно утримувану особу звільнено з ізолятора тимчасового тримання негайно.

Одночасно, керівництво районного відділення поліції зобов’язано звернутись до Залізничного районного суду Львова в порядку статті 304 Кодексу України про адміністративні правопорушення за роз’ясненням питань, пов’язаних з виконанням постанови суду.

Довідково: Конституційний суд України рішенням від 31 березня 2015 року у справі №1-7/2015 роз’яснив право оскарження в апеляційному порядку лише тих постанов судів у справах про адміністративні правопорушення, ухвалення яких передбачене частиною 1 статті 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Рішення ж судів з питань визначення порядку виконання постанов в справах про адміністративні правопорушення не оскаржуються. Враховуючи наведене, прокуратура позбавлена можливості вступити на захист прав особи шляхом внесення апеляційної скарги на неправомірне рішення суду».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон