Прокуратурою звільнено на Львівщині з ізолятора незаконно утримуваного

11:10 14 липня 2016 р.


Фото: advocat-cons.info

Львівською місцевою прокуратурою №3 проведено перевірку додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення в діяльності ізолятора тимчасового тримання Пустомитівського відділення поліції.

«Прокуратурою звільнено незаконно утримувану особу із спеціальної установи поліції», – повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Львівською місцевою прокуратурою №3 проведено перевірку додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення в діяльності ізолятора тимчасового тримання Пустомитівського відділення поліції Франківського відділу поліції Львівського обласного управління Національної поліції. Під час перевірки виявлено факт утримання в ізоляторі тимчасового тримання особи, якій, відповідно до постанови Залізничного районного суду Львова, замінено невідбуте адміністративне стягнення у виді громадських робіт на адміністративний арешт строком 16 діб.

Водночас, відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема частиною 1 статті 32 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адміністративний арешт установлюється й застосовується лише у виняткових випадках за окремі види адміністративних правопорушень лише на строк до 15 діб. Враховуючи наведене, за вказівкою місцевої прокуратури керівництвом Пустомитівського відділення поліції незаконно утримувану особу звільнено з ізолятора тимчасового тримання негайно.

Одночасно, керівництво районного відділення поліції зобов’язано звернутись до Залізничного районного суду Львова в порядку статті 304 Кодексу України про адміністративні правопорушення за роз’ясненням питань, пов’язаних з виконанням постанови суду.

Довідково: Конституційний суд України рішенням від 31 березня 2015 року у справі №1-7/2015 роз’яснив право оскарження в апеляційному порядку лише тих постанов судів у справах про адміністративні правопорушення, ухвалення яких передбачене частиною 1 статті 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Рішення ж судів з питань визначення порядку виконання постанов в справах про адміністративні правопорушення не оскаржуються. Враховуючи наведене, прокуратура позбавлена можливості вступити на захист прав особи шляхом внесення апеляційної скарги на неправомірне рішення суду».

dailylviv.com

До теми

13:20 27 лютого 2021 р.

Поблизу джерела на вул. Замковій у Львові викрили закладника наркотиків

26 лютого оперативники кримінальної поліції Львівського районного управління поліції поблизу джерела на вулиці Замковій виявили чоловіка, який саме робив закладки наркотичних речовин.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу