Прокуратурою виявлено на Львівщині численні факти корупційних правопорушень

11:00 22 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: ar.volyn.ua

Голови й депутати органів місцевого самоврядування голосували за прийняття рішень щодо виділення їм або ж їхнім близьким родичам земельних ділянок.

«На Львівщині виявлено численні факти корупційних правопорушень у земельній сфері – повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Упродовж поточного року спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції Львівщини складено 92 протоколи стосовно посадовців, які вчинили адміністративні корупційні правопорушення, 50 з яких – у сфері земельних відносин за статті 172-7 КУпАП за порушення вимог стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Йдеться про факти, коли голови органів місцевого самоврядування та депутати голосували за прийняття рішень щодо виділення їм або ж їхнім близьким родичам земельних ділянок.

Встановлено, що таким чином посадовцям надано загалом п’ять гектарів земель, при цьому, останніми відмовлено у наданні ділянок іншим мешканцям територіальної громади. На цей час за вказані адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією у земельній сфері, до відповідальності у виді штрафу притягнуто 19 посадових осіб, ще 31 протокол перебуває на розгляді у судах. Загалом, в області за наслідками розгляду частини протоколів 41 особу визнано винною у вчиненні адміністративних корупційних правопорушень та накладено штрафів на загальну суму більше 80 тисяч гривень». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів