Прокуратурою скеровано до адміністративного суду позов до Львівської міськради

10:42 12 липня 2016 р.

  • 0


Фото: portal.lviv.ua

Правоохоронці намагаються попередити незаконну передачу в користування земельної ділянки в Стрийському парку.

Львівською місцевою прокуратурою №1 підготовлено та скеровано до Львівського окружного адміністративного суду позов до Львівської міської ради про визнання протиправною ухвали Львівської міської ради, якою надано дозвіл про передачу в користування земельної ділянки в межах «Стрийського парку» та її скасування. Про це повідомили сьогодні, 12 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Установлено, що в грудні 2015 року Львівською міською радою в порушення вимог чинного законодавства товариству з обмеженою відповідальністю надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою для передачі земельної ділянки в користування. Водночас, при винесені такого рішення посадові особи міської ради не взяли до уваги той факт, що згадана земельна ділянка площею 0,0129 га входить у межі пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк», а тому її передача на умовах сервітуту (користування) суперечить Закону України «Про природно-заповідний фонд» та Земельному кодексу України. На даний час, справа перебуває на розгляді в Львівському окружному адміністративному суді».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:03 30 травня 2020 р.

У Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників

У суботу, 30 травня, на Львівщині затримали групу рекетирів, які вимагали гроші у перевізників. Вони працювали біля пунктів пропуску на українсько-польському кордоні - Краківець і Медика.

Рубрика: Закон

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу