Прокуратурою Львівщини подано цього року до судів позовів на 68 мільйонів гривень

18:54 19 липня 2016 р.

  • 0


Фото: gazeta.lviv.ua

Як запевнили правоохоронці, наразі за результатами судового розгляду 111 позовів стягнуто майже 30 мільйонів гривень.

«Упродовж поточного року органами прокуратури Львівської області до судів подано позовів на суму 68 мільйонів гривень – повідомили сьогодні, 19 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

З них уже 150 позовів на суму 30,4 мільйона гривень задоволено, ще 7,2 мільйона гривень відповідачами сплачено в добровільному порядку. Найбільше позовів прокурорами подано на захист інтересів держави. Сума, на яку таких заявлено, становить понад 65 мільйонів гривень.

Наразі за результатами судового розгляду 111 позовів стягнуто майже 30 мільйонів гривень. Крім того, прокурорами у цій сфері розпочато вісім кримінальних проваджень.

У бюджетній сфері подано позовів на 31,8 мільйона гривень, з них уже задоволено на суму 3,8 мільйона гривень. Ще сім мільйонів гривень добровільно відшкодовано за закритими справами. Також розпочато 6 кримінальних проваджень. У тому числі шість позовів на суму 27,4 мільйона гривень прокурорами подано в сфері державних закупівель

Для прикладу, апаратом прокуратури області пред’явлено п’ять позовів до господарського суду Львівської області в інтересах Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації до приватного підприємства про стягнення 1,9 мільйона гривень; про стягнення більше одного мільйона гривень до однієї з будівельних організацій; про повернення 12,5 мільйона гривень коштів, виділених на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру за договорами про державні закупівлі, тощо. Поряд з цим, в червні поточного року відповідач за позовом заступника прокурора області поданого в інтересах держави в особі Східницької селищної ради добровільно погасив шість, 42 мільйони гривень заборгованих коштів пайової участі в будівництві.

З питань державної та комунальної власності, пред’явлено позовів на суму 11,4 мільйона гривень, реально виконано на 6,6 мільйона гривень. Розпочато одне кримінальне провадження.

Для прикладу, рішенням господарського суду Львівської області задоволено позов заступника прокурора області поданий в інтересах держави в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України до регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області, третьої особи на стороні відповідача – ПАТ «Львівська вугільна компанія» про скасування рішень щодо приватизації державного майна та його оцінки, вартість якого становила 305,6 мільйона гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон