Прокуратура знайшла на Львівщині понад 40 тисяч га мисливських угідь у незаконному користуванні | Новини Львова

Прокуратура знайшла на Львівщині понад 40 тисяч га мисливських угідь у незаконному користуванні

08:51 28 жовтня 2013 р.

  • 0

Господарський суд м. Києва повністю підтримав позицію прокуратури Львівської області і задовольнив позовні вимоги. Сьогодні триває процедура оскарження цього рішення.

Нещодавно суд визнав незаконним договір про умови ведення мисливського господарства, укладений 19.11.2010 року між Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Стрийським міжрайонним ТМіР “Лісівник».

 - Органами прокуратури Львівської області в поточному році  було проведено перевірки щодо дотримання чинного законодавства в сфері охорони раціонального використання тваринного світу. Особливу увагу було приділено діяльності органів місцевого самоврядування щодо законності прийняття рішень щодо передання в користування мисливських угідь. Зокрема, апарат прокуратури провів таку перевірку у Львівській обласній раді і в Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства і виявив рішення 2012 року Львівської обласної ради, яким продовжено дію раніше укладених договорів щодо надання в користування мисливських угідь площею 35 тисяч га, - розповів у відеопрограмі "6 хвилин про" Львівського прес-клубу Василь Гайворон, начальник відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави в екологічній сфері прокуратури Львівської області.

- Попередня дія цих договорів закінчилася і для того, щоб товариство «Лісівник» мало повноваження на пролонгацію цього договору, воно відповідно мало пройти процедуру, яка передбачалася статтею 22 Закону України «Про мисливське господарство і полювання». Повинен бути зібраний пакет документів, мало бути клопотання управління лісового і мисливського господарства і тільки після цього виникала підстава для обласної ради пролонгувати договір для «Лісівника». Ці процедури не дотримали, пакт документів не зібрали, подання до управління лісового і мисливського господарства не було. Облрада вийшла за межі повноважень і прийняла незаконне рішення, - каже Василь Гайворон. - Ми подали позов до Господарського суду м. Києва, і суд повністю підтримав позицію прокуратури і задовольнив позовні вимоги.

Сьогодні триває процедура оскарження цього рішення. Відповідно як рішення набере законної сили землі будуть повернуті з незаконного використання.

Аналогічні порушення були виявлені також прокурорами Стрийського і Яворівського районів. За результатами розгляду семи подань цих прокурорів скасовано рішення органів місцевого самоврядування  і загалом - за результатами перевірки - було скасовано 8 рішень органів місцевого самоврядування і загальна площа мисливських угідь за цими рішеннями перевищує 40 тисяч га. 

Прокуратура запевняє, що у цих випадках не переслідувала нічиї інтереси, крім державних.  

- Якщо будуть зібрані пакети дозвільних документи, то це право - користуватися мисливськими угіддями - не належить комусь обраному, - резюмує Василь Гайворон

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:28 10 липня 2020 р.

У Львові сусід допоміг спіймати злодіїв

Сьогодні, близько 4-ї години патрульні отримали виклик про незаконне проникнення до житла на вулиці Гетьмана Мазепи. Заявником виявився сусід потерпілого.

Рубрика: Закон

17:03 10 липня 2020 р.

У Львові злодій втік з магазину з товаром

За скоєне 37-річному раніше неодноразово судимому місцевому мешканцю загрожує покарання - позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Рубрика: Закон

12:23 10 липня 2020 р.

Прикордонник за гроші здавав інформацію про розміщення прикордонних нарядів

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали інспектора прикордонної служби «Великий Бичків» відділу прикордонної служби «Ділове» Мукачівського прикордонного загону під час одержання ним частини неправомірної вигоди(ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу