Прокуратура вимагає в суді повернення понад 340 квадратних метрів у Львові

10:30 28 грудня 2016 р.

Низка об’єктів нерухомого майна в центральній частині Львова незаконно вибула з власності громади внаслідок афери з участю нотаріусів та підставних осіб.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 28 грудня, що вона домагається в суді повернення в комунальну власність низку об’єктів нерухомого майна в центральній частині Львова, які незаконно вибули з власності громади внаслідок афери з участю нотаріусів та підставних осіб. Прокуратурою області встановлено, що право власності на вісім таких об’єктів набуто окремими фізичними особами на підставі підроблених розпоряджень голови Галицької районної адміністрації Львова, внесено в статутний фонд юридичних осіб та в подальшому декілька разів відчужено.

За вказаним фактом працівниками поліції проводиться досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). З метою недопущення подальших дій з цими приміщеннями на них накладено арешт.

А з метою повернення цих об’єктів із незаконного володіння у комунальну власність, прокуратурою підготовлено два позови в інтересах Львівської міської ради про витребування від добросовісних набувачів нежитлових приміщень загальною площею понад 340 квадратних метрів на вулиці Костя Левицького, 22 та Юрія Дрогобича, 4 у Львові.

Крім того, прокуратурою здійснено вступ у розгляд двох справ за позовами Львівської міської ради про витребування ще двох приміщень, які вибули з комунальної власності за аналогічною схемою, – площею 270 квадратних метрів на вулиці Свєнціцького, 7 та площею 339 квадратних метрів на вулиці Стецька, 11. Стосовно інших чотирьох об’єктах прокуратурою проводиться додаткових збір матеріалів з метою заявлення аналогічних позовів.

Про це повідомили сьогодні, 28 грудня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

19:53 18 січня 2021 р.

У приміських поїздах встановлять камери спостереження і червоні кнопки

За допомогою червоної кнопки машиніст зможе викликати на наступну станцію за маршрутом руху правоохоронців для того, щоб запобігти чи попередити випадки неналежної поведінки деяких пасажирів.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу