Прокуратура передала до суду справу про вбивство немовляти на Львівщині

14:15 4 січня 2018 р.

Пустомитівський районний суд

Пустомитівський районний суд
Фото: google.com.ua

Прокуратура просить застосувати стосовно вбивці немовляти примусове лікування.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 4 січня: «Львівська місцева прокуратура №3 скерувала до Пустомитівського районного суду Львівської області клопотання про застосування до 25-річної мешканки Жовківського району, яка обвинувачується у вбивстві своєї новонародженої дитини, заходів примусового медичного лікування у психіатричному закладі!.

У прокуратурі нагадали: «Подія трапилась минулоріч 4 листопада. Як встановили прокурори, жінка, народивши дитину в одному із номерів готелю «Катерина», що у Солонці, поклала хлопчика у поліетиленовий пакет ручки якого зв’язала таким чином, щоб унеможливити доступ повітря. Після цього, вказаний пакет з немовлям зловмисниця винесла на подвір’я готелю та викинула у бак для сміття. Внаслідок таких дій горе-матері, у новонародженого настала механічна асфіксія, через що дитина померла».

«Враховуючи висновки судово-психіатричної експертизи встановлено, що на момент вчинення суспільно-небезпечного діяння, передбаченого статті 117 Кримінального кодексу України (умисне вбивство матір’ю свої новонародженої дитини), жінка не усвідомлювала значення своїх дій та не могла ними керувати. Відтак, за вчинене їй загрожує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини