Прокуратура оскаржила ухвалу господарського суду Львівської області

10:15 27 лютого 2018 р.


Фото: foursquare.com

Львівський апеляційний господарський суд скасував рішення першої інстанції.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 27 лютого,: «Львівська місцева прокуратура №1, здійснюючи моніторинг судових рішень,  виявила судове рішення, яке суперечить вимогам чинного законодавства й, зокрема –  інтересам держави. Мова йде про справу з перехресними позовами – ТОВ «Колібрі-Х» ЛТД до ПП «Астері» щодо стягнення боргу, а ПП «Астері» до ТОВ «Колібрі-Х» ЛТД щодо визнання права власності на земельну ділянку площею майже 0,5 га на вулиці Пасічній у Львові. Це рішення прокуратура оскаржила до Львівського апеляційного господарського суду».

«Підставами для втручання стало те, що Львівська міська рада, як власник цієї землі, не приймала жодних рішень щодо її відчуження та не затверджувала документацію із землеустрою. Межі спірної земельної ділянки в натурі встановлені не були, дані про вказану ділянку до Державного земельного кадастру не вносились, а право власності на неї у встановленому законом порядку не реєструвалось», – розповіли також у прокуратурі.

«Крім цього, господарський суд Львівської області, під час розгляду справи взагалі не досліджував питання державної реєстрації права власності на земельну ділянку у ТОВ «Колібрі-Х» ЛТД. Відтак, Львівським апеляційним господарським судом, задоволено апеляційну скаргу заступника керівника Львівської місцевої прокуратури №1», – поінформували також у прокуратурі.

«Рішення суду першої інстанції стосовно визнання права власності на згадану земельну ділянку за ПП «Астері», скасовано. На даний час вживаються заходи представницького характеру з метою повернення до комунальної власності цієї території. Впродовж 2017 року в ході моніторингу судових рішень, постановлених без участі прокурора, оскаржено 22 рішення в апеляційному порядку, а сім – в касаційному», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

20:06 28 травня 2022 р.

Гроші взяв, а замість обіцяних закордонних автомобілів - підірвав замовників гранатою

На Львівщині поліціянти затримали зловмисника за підозрою у замаху на вбивство своїх «клієнтів». За скоєне 41-річному киянину загрожує покарання - до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Рубрика: Кримінал

17:25 27 травня 2022 р.

У Дрогобичі московські попи обікрали церкву

«Голі» стіни, зняті хрести та дзвони: у звільненій від московської патріархії церкві Іова Почаївського провели першу спільну молитву за Україну .

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу