Прокуратура оскаржила ухвалу господарського суду Львівської області

10:15 27 лютого 2018 р.


Фото: foursquare.com

Львівський апеляційний господарський суд скасував рішення першої інстанції.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 27 лютого,: «Львівська місцева прокуратура №1, здійснюючи моніторинг судових рішень,  виявила судове рішення, яке суперечить вимогам чинного законодавства й, зокрема –  інтересам держави. Мова йде про справу з перехресними позовами – ТОВ «Колібрі-Х» ЛТД до ПП «Астері» щодо стягнення боргу, а ПП «Астері» до ТОВ «Колібрі-Х» ЛТД щодо визнання права власності на земельну ділянку площею майже 0,5 га на вулиці Пасічній у Львові. Це рішення прокуратура оскаржила до Львівського апеляційного господарського суду».

«Підставами для втручання стало те, що Львівська міська рада, як власник цієї землі, не приймала жодних рішень щодо її відчуження та не затверджувала документацію із землеустрою. Межі спірної земельної ділянки в натурі встановлені не були, дані про вказану ділянку до Державного земельного кадастру не вносились, а право власності на неї у встановленому законом порядку не реєструвалось», – розповіли також у прокуратурі.

«Крім цього, господарський суд Львівської області, під час розгляду справи взагалі не досліджував питання державної реєстрації права власності на земельну ділянку у ТОВ «Колібрі-Х» ЛТД. Відтак, Львівським апеляційним господарським судом, задоволено апеляційну скаргу заступника керівника Львівської місцевої прокуратури №1», – поінформували також у прокуратурі.

«Рішення суду першої інстанції стосовно визнання права власності на згадану земельну ділянку за ПП «Астері», скасовано. На даний час вживаються заходи представницького характеру з метою повернення до комунальної власності цієї території. Впродовж 2017 року в ході моніторингу судових рішень, постановлених без участі прокурора, оскаржено 22 рішення в апеляційному порядку, а сім – в касаційному», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

15:44 29 вересня 2020 р.

На незаконному захороненні сміття взяли трьох мешканців Львівщини

Трьох мешканців Жидачівського району – один віком 29 років та двоє 39-річних, від лютого до травня 2020 року отримували від суб’єктів господарювання грошові кошти за перевантаження, транспортування та захоронення твердих побутових відходів, порушуючи при цьому вимоги природоохоронного законодавства України.

Рубрика: Закон

21:16 28 вересня 2020 р.

На Львівщині митники незаконно ввозили вантажівки іноземного виробництва

Служба безпеки України викрила посадовців одного із митних постів Львівської області, які причетні до схеми незаконного ввезення автомобілів іноземного виробництва на територію нашої країни.

Рубрика: Закон

13:40 28 вересня 2020 р.

На Львівщині з жінок зривають ланцюжки

27 вересня близько 9.45 у Трускавецьке відділення поліції надійшло повідомлення від 40-річної мешканки міста Дрогобич про те, що на вулиці Воробкевича у Трускавці на неї ззаду напав невідомий чоловік, зірвав з шиї золотий ланцюжок з кулоном, після чого втік.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу