Прокуратура на Львівщині стягнула з «Укрспирту» майже 20 мільйонів гривень

11:55 8 грудня 2015 р.


Фото: spilnotv.com

Державним підприємством завдано збитків унаслідок самовільного забору підземних прісних вод на території Великолюбінської селищної ради без дозволу на спеціальне водокористування.

Київським апеляційним господарським судом 25 листопада цього року залишено без змін постанову господарського суду Київської області, якою задоволено позов прокуратури Городоцького району Львівської області про стягнення з ДП «Укрспирт» майже 20 мільйонів гривень шкоди, заподіяної внаслідок порушення вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища. Вказану суму збитків державним підприємством завдано унаслідок самовільного забору підземних прісних вод на території Великолюбінської селищної ради без дозволу на спеціальне водокористування.

Відтак, судами підтримано позицію прокуратури та зобов’язано ДП «Укрспирт» сплатити близько 20 мільйонів гривень до державного та місцевих бюджетів Львівщини. Про це повідомили сьогодні, 8 грудня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу