Прокуратура виявила порушення в ізоляторах прикордонників на Львівщині

15:30 23 червня 2017 р.


Фото: ombudsman.gov.ua

Працівники Львівського й Мостиського прикордонних загонів затримали за п’ять місяців цього року 129 осіб.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 23 червня, що вона виявила порушення в місцях тимчасового тримання прикордонних загонів Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. У ній також поінформували: «Органами прокуратури Львівської області з’ясовано, що упродовж п’яти місяців 2017 року Львівським та Мостиським прикордонними загонами Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в порядку статей 260-263 Кодексу України про адміністративні правопорушення затримано 129 осіб, з яких 75 осіб утримувались у місцях тимчасового тримання».

«Як засвідчили прокурорські перевірки, в діяльності пунктів тимчасового тримання та спеціальних приміщеннях прикордонних загонів мають місце порушення вимог законодавства щодо порядку та умов утримання осіб, в тому числі іноземців та осіб без громадянства. Зокрема, було виявлено факти порушення прав затриманих при їх поміщенні, здійснення медичного огляду, гігієнічного миття, забезпечення права на прогулянку тощо», – повідомили також в прокуратурі.

«Також встановлено випадок затримання та поміщення в спеціальне приміщення відділу прикордонної служби «Рава-Руська» трьох громадян Туреччини без обґрунтованих на те підстав. Окрім цього, з’ясовано, що відповідальними особами Львівського та Мостиського прикордонних загонів допускаються порушення щодо достовірності відображення у протоколах часу затримання осіб; безпідставного продовження застосування заходу забезпечення у виді затримання; обов’язку у визначений строк письмово інформувати прокурора та консульські установи про затримання осіб; доведення до затриманих осіб інформації про їх права, свободи та існуючі механізми захисту; забезпечення затриманим особам права на безоплатну вторинну правову допомогу», – поінформували також в прокуратурі.

«За наслідками перевірок на вказаному напрямі прокурорами внесено сім вказівок, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 9 посадових осіб. В той же час, завдяки вжитим заходам значну частину порушень в діяльності місць тимчасового тримання Львівського та Мостиського прикордонних загонів без зволікань було усунуто ще у ході прокурорських перевірок», – повідомили також сьогодні, 23 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

19:52 30 липня 2021 р.

Чому ціни експрес-тестування від COVID-19 на кордоні вищі

В АМКУ почали досліджувати питання дотримання законодавства про захист економічної конкуренції на ринках послуг з експрес-тестування антигена SARS-CoV-2, що надаються на території пунктів пропуску через державний кордон.

Рубрика: Закон

18:26 30 липня 2021 р.

Ексголову Львівської облради засудили за хабар у пів мільйона доларів

Вищий антикорупційний суд визнав винним в хабарництві екс-директора Інституту агроекології і природокористування НААН України Ореста Фурдичка. Його засудили до 8 років позбавленні волі з конфіскацією майна.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу