Прокуратура Львівської області передала до суду обвинувачення митникам

17:48 22 грудня 2017 р.


Фото: dr.ck.ua

Державний бюджет недорахувався через фіскалів трьох мільйонів 642 тисяч гривень.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 22 грудня: «Прокуратурою області вживаються заходи щодо недопущення випадків незаконного ввезення на територію України транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Слідчими прокуратури Львівської області, цьогоріч завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні про обвинувачення державного інспектора одного із відділів митного оформлення Львівської митниці Державної фіскальної служби, за частиною 2 статті 364 і частиною 3 статті 362 Кримінального кодексу України.

У прокуратурі також зазначили: «Як встановлено досудовим розслідуванням, останній вносив до відповідної інформаційної бази митного поста відомості про виїзд упродовж 2016 року транспортних засобів, однак насправді такі з території України не виїжджали та відповідно підлягали офіційному розмитненню. Внаслідок таких дій вказаного інспектора, до державного бюджету не поступило понад трьох мільйонів трьох мільйонів».

«Крім цього, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні про обвинувачення державного інспектора Львівської митниці за частиною1 статті 362 Кримінального кодексу України, який працюючи у відділі митного оформлення одного із митних постів Львівщини, упродовж 2014 року вносив до відповідної інформаційної бази Львівської митниці ДФС неправдиві відомості про виїзд за межі митної території України транспортних засобів на іноземній реєстрації. На даний час судовий розгляд у вказаних кримінальних провадженнях триває», – поінформували також у прокуратурі.

«У 2016 році прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України у кримінальному провадженні стосовно службової особи відділу митного оформлення одного із митних постів на Львівщині, яка впродовж 2012-2013 років здійснювала митні формальності та пропускала на митну територію України транспортні засоби у режимах «тимчасове ввезення» та «транзит» під керуванням водіїв, які раніше неодноразово ввозили на митну територію України транспортні засоби в режимах «тимчасове ввезення», «транзит»», без подальшого їх вивезення із митної території України, розмитнення або поміщення в інший режим. Внаслідок таких дій до державного бюджету не поступило коштів на загальну суму 642 тисяч гривень. Судовий розгляд триває», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

23:03 17 вересня 2021 р.

Поліція запідозрила 103 суб’єктів підвищеного злочинного впливу: заява у Львові

Про це керівник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції розповів на VII Львівському форумі кримінальної юстиції, що проходив 16-17 вересня у Львові.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу