Прокуратура Львівської області оскаржила рішення районного суду

11:52 4 липня 2017 р.

Буський районний суд закрив справу про правопорушення, пов’язане з корупцією.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 4 липня, що вона оскаржила рішення суду першої інстанції, який не побачив в діях голови районної ради адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією (неповідомлення посадовою особою у встановленому порядку про наявність реального конфлікту інтересів, вчинення нею дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів). «Зокрема, районною радою приймалися за участі вказаної посадової особи 13 рішень про встановлення та виплату йому та його батьку (працівнику апарату) надбавок та премій», – поінформували також у прокуратурі.

«За результатами судового розгляду Буським районним судом в червні поточного року винесено постанову, якою, незважаючи на викладені доводи прокурора, провадження у справі було закрито у зв'язку із відсутністю, на думку суду, в діях посадовця події та складу адміністративних правопорушень. Відтак, місцевою прокуратурою принципово відреаговано на вказане судове рішення, оскарживши останнє в апеляційному порядку», – повідомили також сьогодні, 4 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу