Прокуратура Львівської області домоглася повернення академії 62,25 га земель

16:20 21 серпня 2017 р.

В обласній прокуратурі запевнили, що вона в відстояла суді повернення 62,25 га особливо цінних земель Національної академії аграрних наук України вартістю близько 95 мільйонів гривень.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 21 серпня: «Задоволено апеляційну скаргу прокурора у справі про визнання недійсним розпорядження Пустомитівської районної державної адміністрації, яким незаконно вилучено в Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України з постійного користування земельну ділянку площею 62,25 гектара й вартістю близько 95 95 мільйонів гривень на території Оброшинської сільської ради, призначену для проведення досліджень в галузі рослинництва і землеробства та віднесена до особливо цінних земель. Суд підтримав обґрунтовані доводи прокурора та скасовано незаконне рішення суду першої інстанції. На даний час рішення суду вступило у законну силу».

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу