Прокуратура Львівщини виявила заподіяння збитків громаді Брюховичів

12:48 11 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 726


Фото: gazeta.lviv.ua

Прокуратурою Львівської області вивчено законність визначення розміру орендної плати за землі комунальної власності в межах Брюховичів і з’ясовано, що відповідно до рішення Брюховицької селищної ради, ще у листопаді 2012 року, затверджено нову нормативну грошову оцінку земель населеного пункту.

Про це повідомили в четвер, 11 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Рішення Брюховицької селищної ради підлягало обов’язковому опублікуванню у місцевому друкованому засобі масової інформації упродовж 10 днів з моменту його прийняття і підписання та могло застосовуватись зі 1 січня 2014 року. Проте службовцями органу місцевого самоврядування це рішення офіційно оприлюднено лише 7 серпня 2018 року».

«Як наслідок, Брюховицькою селищною радою не укладено із суб’єктами господарювання додаткових угод про внесення змін до низки договорів оренди землі (в частині збільшення розміру орендної плати). Така бездіяльність службових осіб призвела до недоотримання місцевим бюджетом коштів з орендної плати за землю на суму понад 7,7 млн. гривень, що вважається тяжкими наслідками», – поінформували також у прокуратурі.

«Відтак, прокуратурою Львівської області внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування за фактом неналежного виконання особами своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки, тобто за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість), яка передбачає до п’яти років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а також штраф», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

Останні новини

На Львівщині судять жінку, яка поранила вітчима

Київське метро було «заміноване» на Львівщині

Гідравлічні випробування теплових мереж у Львові завершилися, – ЛМР

Вантажний ліфт позбавив на Львівщині життя двох людей

Витік зневоднив 16 вулиць Львова

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу