Прокуратура Львівщини виявила заподіяння збитків громаді Брюховичів

12:48 11 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 423


Фото: gazeta.lviv.ua

Прокуратурою Львівської області вивчено законність визначення розміру орендної плати за землі комунальної власності в межах Брюховичів і з’ясовано, що відповідно до рішення Брюховицької селищної ради, ще у листопаді 2012 року, затверджено нову нормативну грошову оцінку земель населеного пункту.

Про це повідомили в четвер, 11 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Рішення Брюховицької селищної ради підлягало обов’язковому опублікуванню у місцевому друкованому засобі масової інформації упродовж 10 днів з моменту його прийняття і підписання та могло застосовуватись зі 1 січня 2014 року. Проте службовцями органу місцевого самоврядування це рішення офіційно оприлюднено лише 7 серпня 2018 року».

«Як наслідок, Брюховицькою селищною радою не укладено із суб’єктами господарювання додаткових угод про внесення змін до низки договорів оренди землі (в частині збільшення розміру орендної плати). Така бездіяльність службових осіб призвела до недоотримання місцевим бюджетом коштів з орендної плати за землю на суму понад 7,7 млн. гривень, що вважається тяжкими наслідками», – поінформували також у прокуратурі.

«Відтак, прокуратурою Львівської області внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування за фактом неналежного виконання особами своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки, тобто за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість), яка передбачає до п’яти років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а також штраф», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:28 22 жовтня 2018 р.

На Львівщині вилучили 340 грамів героїну

Прикордонники з’ясували під час оформлення громадянина України 1979 року народження, що стосовно нього є доручення іншого державного правоохоронного органу.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 165

10:10 20 жовтня 2018 р.

На Львівщині вилучили понад 900 паспортних бланків СРСР

Чоловік із Чернівецької області намагався незаконно перевезти сьогодні вночі через кордон ордени, медалі, документи до них і понад 900 паспортних бланків Радянського Союзу та інші предмети з комуністичною символікою.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 510