Прокуратура Львівщини вимагає стягнення 800 тисяч гривень зі забудовника

15:52 6 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: gazeta.lviv.ua

У провадженні Шевченківського районного суду перебуває справа за позовом прокуратури області про стягнення із замовника будівництва багатоповерхового будинку на вулиці Яцкова майже 800 тисяч гривень.

«Упродовж поточного року прокурорами заявлено позови з вимогою відшкодувати до державного та місцевого бюджетів загалом понад три мільйони гривень –  повідомили сьогодні, 6 квітня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«До прикладу, у провадженні Шевченківського районного суду міста Львова перебуває справа за позовом прокуратури області в інтересах Департаменту економічної політики Львівської міської ради про стягнення із замовника будівництва багатоповерхового будинку на вулиці Яцкова майже 800 тисяч гривень. Йдеться про заборгованість зі сплати пайового внеску на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.

Водночас, керівниками Городоцької, Дрогобицької, Радехівської, Червоноградської та Самбірської місцевих прокуратур зареєстровано загалом 6 кримінальних проваджень у бюджетній сфері, у тому числі, за фактами розтрати фінансових ресурсів, завищення вартості виконаних робіт. Загальна сума збитків у цих провадженнях перевищує 500 тисяч гривень». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів