Прокуратура Львівщини поповнила бюджет на понад 30 мільйонів гривень

15:20 17 жовтня 2016 р.

У 2016 році прокурорами пред’явлено у Львівській області до судів позовів на суму більше 206 мільйонів гривень.

Про це повідомили сьогодні, 17 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували, що наразі судами вже задоволено 215 позовів на суму понад 30 мільйонів гривень, які уже реально поповнили бюджет держави. Ще 316 позовів прокурорів на суму 223 мільйонів гривень перебувають на розгляді.

При цьому органами прокуратури області забезпечено участь у 644 справах, де сума за рішеннями, прийнятими на користь інтересів держави, становить більше 97 млн. мільйонів гривень. Зокрема, в бюджетній сфері  подано позовів на 36,7 млн. мільйонів гривень, а вже же реально виконано судових рішень на 9,8 млн. гривень

Своєю чергою, з питань державної та комунальної власності заявлено позовів на суму понад 25,3 млн. мільйонів гривень, за задоволеними позовами стягнуто до бюджету 7,7 млн. мільйонів гривень. Натомість у земельній сфері у 2016 році прокурорами подано позовів на 34,6 млн. мільйонів гривень, реально виконано судових рішень на 11,9 млн. мільйонів гривень. Площа повернутих земель та земель, незаконне надання яких попереджено становить 52 га.

У сфері охорони навколишнього природного середовища, у тому числі щодо незаконних порубок лісу, заявлено позовів на суму 41,5 млн. мільйонів гривень, за судовими рішеннями уже реально стягнуто 9,9 млн. гривень. Крім того, розпочато 36 кримінальних проваджень в порядку представницької діяльності. 

dailylviv.com

До теми

10:38 2 грудня 2020 р.

На кордоні вилучили літальний апарат, яким двоє пілотів перекидали контрабанду на захід (відео)

Літальний апарат виявили та вилучили у контрабандистів сьогодні вночі військовослужбовці головного оперативно-розшукового відділу та мобільного підрозділу Мукачівського прикордонного загону спільно зі співробітниками СБУ.

Рубрика: Закон

21:32 1 грудня 2020 р.

Менеджерку філії Суспільного телебачення затримали на хабарі

Служба безпеки України викрила на систематичному вимаганні хабарів у підлеглих менеджерку Івано-Франківської регіональної філії Суспільного телебачення, що має частку державної власності.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу