Прокуратура Львівщини перевірить поліцію позапланово

20:41 4 грудня 2019 р.

  • 0

Нова система оцінки роботи правоохоронців, зокрема, й поліції має орієнтуватися на закон та права людей, а не на відомчу статистику, - наголосила Ірина Діденко, прокурорка Львівської області.

Така перевірка стосуватиметься вивчення стану додержання вимог статті 214 КПК України в частині своєчасності внесення відомостей до ЄРДР, повноти і правильності кваліфікації кримінальних правопорушень за заявами та повідомленнями громадян, матеріалами правоохоронних органів.

За наказом Генеральної прокуратури України №51 від 28 березня 2019 року керівники прокуратур усіх рівнів, структурних підрозділів прокуратур усіх рівнів, їхні перші заступники та заступники відповідно до розподілу обов’язків та у межах повноважень, передбачених КПК України, не рідше одного разу на місяць забезпечують проведення вивчення стану додержання органами прокуратури та іншими правоохоронними органами (крім НАБУ) вимог цієї статті. Однак зараз таку перевірку у поліції розпочнуть позапланово.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

Майже два місяці тому в прокуратурі Львівської області відбулася зустріч Ірини Діденко із представниками громадських об’єднань, експертного середовища та журналістів-розслідувачів.

Коментарі(0)

До теми

15:20 28 січня 2020 р.

У Львові затримали замовника підпалу «Мерседеса»

Слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів (детективи) слідчого управління поліції Львівщини спільно з співробітниками Управління стратегічних розслідувань поліції за процесуального керівництва Військової прокуратури Львівського гарнізону викрили замовника підпалу «Мерседеса».

Рубрика: Закон