Прокуратура Львівщини передала до судів 62 позови щодо корупційних правопорушень

11:45 6 грудня 2017 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

В обласній прокуратурі запевнили, що її працівники й «надалі застосовуватимуть представницькі повноваження в порядку господарського, цивільного та адміністративного судочинства для усунення корупційних чи пов’зязаних корупцією правопорушень».

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 6 грудня: «Відповідно до вимог частини 2 статті 35 Закону України «Про запобігання корупції», у разі виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів у особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, прирівняної до неї особи, яка входить до складу колегіального органу (комітету, комісії, колегії тощо), ця особа не має права брати участь у прийнятті рішення цим органом. Незважаючи на це, органами місцевого самоврядування систематично допускаються подібні порушення, що згідно статті 67 цього ж закону є підставою для скасування таких рішень у судовому порядку».

В обласній прокуратурі запевнили: «За результатами виявлених з початку року фактів порушень вимог у цій сфері, органами прокуратури подано до судів 62 позовні заяви, з яких 16 – в порядку адміністративного судочинства, два – господарського та 44 – цивільного. Загальна сума відшкодованого – понад чотири мільйони 300 тисяч гривень. На даний час, зокрема, судами уже задоволено 28 позовів».

У прокуратурі також стверджують: «Виконано 34 судових рішення за позовами прокурорів (у тому числі поданих до суду у 2016 році) щодо усунення негативних наслідків корупційних діянь. Мова йде про скасування рішень органів місцевого самоврядування, прийнятих в умовах конфлікту інтересів, рішень про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, свідоцтв про право власності на земельні ділянки, внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та повернення земельних ділянок територіальним громадам».

«За наслідками виконання вказаних рішень попереджено незаконне надання та повернуто земельних ділянок площею понад 19 га. Органи прокуратури і надалі застосовуватимуть представницькі повноваження в порядку господарського, цивільного та адміністративного судочинства для усунення корупційних, чи пов’зязаних корупцією правопорушень. Робота у вказаному напрямку триває», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

21:24 20 вересня 2021 р.

4 млн грн відкатів лісничим щомісяця: на Львівщині викрили схему вивезення лісу за кордон

Служба безпеки України блокувала незаконний механізм масштабного експорту лісодеревини за межі митної території України з використанням фіктивних документів. За попередніми даними, щомісяця ділки вивозили до 30 вантажівок, в яких містилося близько 1000 кубометрів лісу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу