Прокуратура Львівщини оскаржуватиме вирок громадянину Німеччини

10:38 9 лютого 2017 р.

Громадянина Німеччини позбавлено волі за спробу вивезти за кордон дитину.

У прокуратурі Львівської області запевнили сьогодні, 9 лютого, що вона оскаржуватиме вирок у кримінальному провадженні стосовно громадянина Німеччини та двох українок, які, діючи між собою за попередньою змовою, намагалис вивезти п’ятиденну дитину за кордон, використовуючи при цьому завідомо підроблені документи, в яких було внесено неправдиві відомості щодо батьківства громадянина Німеччини. Як уже повідомлялось раніше, одна зі спільниць, 25-річна мешканка Закарпатської області, діючи за допомогою посередниці – жительки Кривого Рогу, 22 серпня народила у Львові за чужим паспортом дитину, а через мережу Інтернет погодилася передати її за винагороду згаданому іноземцю.

Із цією метою 26 серпня в одному із львівських районних відділів РАЦС на новонароджену дівчинку виготовили свідоцтво про народження, в якому зазначено громадянина Німеччини як батька. Відтак, маючи такий документ, останній цього ж дня намагався незаконно перетнути з немовлям Державний кордон України через пункт пропуску «Краковець», однак був затриманий.

1 вересня громадянину Німеччини та двом громадянкам України повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 3 статті 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини). Відтак, 6 лютого суд визнав громадянина Німеччини та двох українок винними у незаконному перетині державного кордону, підробленні та використанні підроблених документів та незаконні дії щодо усиновлення вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 169 Кримінального кодексу України.

Організатор злочину та громадянина Німеччини був засуджений до шести років позбавлення волі, а матір дитини до 5 років позбавлення волі. Однак, через невідповідність вироку суду фактичним обставинам справи, зокрема перекваліфікації дій обвинувачених з частини 3 статті 149 (здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина) на частину 2 статті 169 (незаконні дії щодо усиновлення) Кримінального кодексу України прокуратура Львівської області цей вирок оскаржуватиме.

Про це повідомили сьогодні, 9 лютого, в прес-службі прокуратури Львівської області

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів