Прокуратура Львівщини домоглася скасування тринадцятьох виправдувальних вироків

15:54 19 листопада 2015 р.


Фото: 17tv.com.ua

Скасовано також ухвали про закриття кримінальних проваджень з реабілітуючих підстав стосовно 19 осіб.

«Завдяки послідовній позиції прокуратури Львівської області, 16 листопада цього року судом апеляційної інстанції скасовано незаконний виправдувальний вирок Дрогобицького міськрайонного суду стосовно 23-річного мешканця одного із селищ Старосамбірського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених чвстиною 4 статті 187 (розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та пунктом 6 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство з корисливих мотивів). Останній, з метою пограбування вчинив розбійний напад на свого родича-пенсіонера та, заподіявши йому численних тілесних ушкоджень, позбавив життя», – повідомили сьогодні, 19 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували:

«Незважаючи на доводи державного обвинувача, судом першої інстанції виправдано чоловіка. Водночас, за наполяганням прокуратури, апеляційний суд визнав незаконним та скасував такий вирок, а кримінальне проводження скерував на новий судовий розгляд.

Також, 16 листопада судом апеляційної інстанції скасовано вирок Пустомитівського районного суду, яким безпідставно виправдано 53-річного мешканця Львівщини, що обвинувачувався у крадіжці. Відтак, у справі ухвалено обвинувальний вирок та призначено покарання у виді штрафу.

Принагідно зазначимо, що загалом упродовж поточного року завдяки втручанню прокуратури області скасовано 13 виправдувальних вироків та ухвал про закриття кримінальних проваджень з реабілітуючих підстав стосовно 19 осіб, а відтак відновлено конституційні права потерпілих від злочинних діянь».

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу