Прокуратура домагається змін у майже 500 договорах оренди земель на Львівщині

10:00 6 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: ar.volyn.ua

У листах, адресованих облдержадміністрації та обласної ради, повідомляється: «Не проведено та не оновлено нормативної грошової оцінки земель, а річний розмір орендної плати встановлено нижче 3% річних від нормативної грошової оцінки».

23 березня прокуратурою Львівської області скеровано на адресу Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради листи, в яких вказано на необхідність приведення у відповідність до вимог законодавства майже 500 договорів оренди земельних ділянок державної власності загальною площею більше 4 тисяч гектарів, розташованих за межами населених пунктів. Йдеться про договори, в яких не проведено та не оновлено нормативної грошової оцінки земель, а річний розмір орендної плати встановлено нижче 3% річних від нормативної грошової оцінки.

Відтак, прокуратура ініціює питання про внесення змін до цих договорів оренди земельних ділянок та приведення розміру орендної плати у відповідність до закону, що у свою чергу призведе до збільшення надходжень платежів до місцевих бюджетів. Про це повідомили сьогодні, 6 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів