Знайшли елементи зброї, з якої вбивали майданівців (відео, оновлено)

15:45 14 липня 2016 р.

  • 0


Фото: зі сторінки Юрія Луценка в інтернет-мережі «Facebook»

Генеральний прокурор України запевнив у четвер: «Знайдені в озері елементи снайперської гвинтівки (яку вся країна бачила в руках убивці під Жовтневим палацом ) і автоматів стане черговим доказом на судовому процесі».

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив у четвер: «Сьогодні силами Департаменту спецрозслідувань ГПУ пройшли обшуки у причетних до вивезення з Києва після кривавих розстрілів «Чорної сотні» «Беркута» і подальшого знищення їхньої зброї. Знайдені в озері елементи снайперської гвинтівки (яку вся країна бачила в руках убивці під Жовтневим палацом ) і автоматів стане черговим доказом на судовому процесі».

Юрій Луценко повідомив це сьогодні, 14 липня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також опублікував фото з місця події.

Народний депутат Володимир Ар'єв опублікував у четвер ці ж фото й повідомив:

«Усі пам’ятають цей страшний кадр, коли «чорний» «Беркут» стріляє по Майдану. На інших фото – як ця зброя виглядає зараз. Її порізали та заховали в Києві – так само, як і інші автомати, з яких розстрілювали Небесну Сотню.

Так, це саме та зброя, з якої вбивали Майдан! Самих «чорних» беркутят на прохання кривавого міністра МВС Захарченка вивели з революційного Києва ті, хто заховали ці засоби вбивства в ставу одного з парків Голосіївського району.

Генпрокуратура провела обшуки. Хто вивозив – відомо персонально. Їхні імена наразі не називаються в інтересах слідства. Але коли їх оприлюднять, то це буде великим і неприємним сюрпризом. Наразі ж очевидно, що лише з приходом Луценка справа зсунулася з мертвої точки».

Володимир Ар'єв написав це сьогодні, 14 липня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон