Правоохоронці виявили на Львівщині 365 нелегальних мігрантів

12:00 11 грудня 2017 р.


Фото: 04744.info

В обласному управлінні поліції запевнили: «За час проведення операції «Мігрант» правоохоронці виявили у Львові та в області 365 нелегальних мігрантів, а також 411 порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».

У прес-службі Львівського обласного управління поліції повідомили також сьогодні, 11 грудня: «382 осіб працівники регіональних підрозділів Державної міграційної служби України притягнули до відповідальності за статті 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), сімох за статті 204 (порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів), вісімнадцятьох за статті 205 (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) та ще чотирьох за ст.206 (порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг) Кодексу України про адміністративні правопорушення. На порушників накладено штрафів на більше ніж 230 тисяч гривень, окрім того скеровано 167 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження та 28 подань про заборону в’їзду іноземцям та особам без громадянства в Україну.

«Щодо 82 іноземців, котрі перебувають на території України, скеровані подання про скорочення їм строку тимчасового перебування у нашій державі, ще для чотирьох такі строки вже скорочені. Операція під умовною назвою «Мігрант» проводиться на Львівщині з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері», – поінформували також у прес-службі Львівського обласного управління поліції.

dailylviv.com

До теми

21:24 20 вересня 2021 р.

4 млн грн відкатів лісничим щомісяця: на Львівщині викрили схему вивезення лісу за кордон

Служба безпеки України блокувала незаконний механізм масштабного експорту лісодеревини за межі митної території України з використанням фіктивних документів. За попередніми даними, щомісяця ділки вивозили до 30 вантажівок, в яких містилося близько 1000 кубометрів лісу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу