Правоохоронці спалили у Львові 35 кг наркотиків

18:00 17 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook»

У Львові згоріли речові докази у 223 кримінальних провадженнях.

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили в середу: «Сьогодні, 17 січня, спеціально створена комісія, до складу якої увійшли працівники Головного управління Національної поліції у Львівській області на чолі з заступником начальника полковником поліції Миколою Самарчуком, а також співробітники обласних Управлінь служби безпеки України та Управління державної служби надзвичайних ситуацій, знищили наркотичні засоби, які були вилучені з незаконного обігу. У вогні згоріли близько 35 кілограмів рослинних та синтетичних наркозасобів, які були речовими доказами у 223 кримінальних провадженнях».

Заступник начальника управління протидії наркозлочинності Львівського обласного управління поліції Максим Гук розповів: «Серед знищеного були наркотичні засоби, психотропні речовини і їх аналоги, сильнодіючі і отруйні лікарські засоби, а також «важкі» наркотики, такі як героїн, кокаїн, амфетамін, метадон. Їх вартість за цінами «чорного» ринку становить більше мільйона гривень».

«Спалення наркотичних речовин, вилучених з незаконного обігу, правоохоронці проводять двічі на рік на підставі рішень судів, що набрали чинності», – поінформували також у прес-службі Львівського обласного управління поліції та опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів