На Львівщині припинено незаконну діяльність кінотеатру

12:34 16 червня 2015 р.

  • 0


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

В орендованому приміщенні у Самборі за допомогою високотехнологічного обладнання транслювали без відповідних дозвільних документів кінострічки.

Співробітники управління протидії злочинності у сфері економіки (УПЗСЕ) Львівського обласного управління МВС в Самборі припинили незаконну діяльність 3D-кінотеатру, в якому транслювали контрафактні повнометражні кінофільми. Начальник відділу УПЗСЕ, підполковник міліції Михайло Тесля, розповів: «Також ми встановили особу зловмисника, котрий без відповідних дозвільних документів, в орендованому приміщенні за допомогою високотехнологічного обладнання транслював кінострічки».

Під час проведення санкціонованого обшуку в приміщенні підпільного кінотеатру, правоохоронці виявили та вилучили 3D кінопроектор, ресивер об’ємного звуку, системний блок та зовнішній жорсткий диск із записами кінострічок, спеціальні окуляри та грошові кошти виручені від незаконної трансляції кінофільмів. Крім цього, працівники міліції вилучили друковані квитки, документацію та рекламні плакати про заклад.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 176 (порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для їх виготовлення.

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон