Правоохоронці припинили на Львівщині діяльність «кіберпірата»

12:00 7 вересня 2015 р.


Фото: postfactum.ks.ua

Співробітники відділу боротьби з кіберзлочинністю вилучили в підозрюваного системні блоки, ноутбук та жорсткий диск.

Співробітники відділу боротьби з кіберзлочинністю Львівського обласного управління МВС встановили, що один із веб-сайтів надає можливість своїм користувачам незаконно, без дозволу правовласника та в порушення вимог Закону України «Про авторське право і суміжні права» відтворювати і розповсюджувати велику кількість аудіовізуальних творів, у тому числі новинки кінопрокату. Таким чином були порушені права компаній-членів «MPA» («Motion PicturesAssociation») – «Disney», «Paramount», «Twenties Centuries Fox», «Universal Pictures», «Sony Pictures», «Warner Bros», а також українських компаній-кінодистриб’ютерів – «Ukrainian Film Distribution», «Кіноманії», «Галеон кіно», «Гемені», «Вольга Україна» та «Каскад Україна».

Начальник відділу боротьби з кіберзлочинністю Львівського обласного управління МВС, підполковник міліції Олег Кріп, розповів.:«Ми встановили, що вказаний сайт адмініструє 25-річний мешканець одного з міст у Львівській області, якому повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченому частиною 3 статті 176 (порушення авторського права і суміжних прав) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для їх виготовлення». 

Під час проведення санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили системні блоки, ноутбук та жорсткий диск. Слідство триває, невдовзі суд обере для підозрюваного міру запобіжного заходу.

Про це повідомили сьогодні, 7 вересня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу