Правоохоронці повідомили львів’янину про підозру щодо невиплати зарплати його працівникам

13:22 27 листопада 2015 р.


Фото: vidomosti-ua.com

Генеральний директор підприємства заборгував своїм підлеглим більше десяти з половиною мільйонів гривень.

Співробітники Дрогобицького відділу поліції повідомили про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 175 (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат) Кримінального кодексу України, 45-річному львів’янину – генеральному директору одного з підприємств. Правоохоронці підозрюють керівника у безпідставній невиплаті заробітної плати працівникам підприємства. Слідством встановлено, що генеральний директор підприємства, будучи єдиним розпорядником та маючи відповідні кошти, умисно та безпідставно не виплатив заробітну плату працівникам за п’ять місяців – від 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року, чим порушив вимоги статей 115, 116 Кодексу Законів про працю України, а також частини 3 статті 15 і статті 24 Закону України «Про оплату праці».

Загальна сума неотриманих працівниками коштів становить більше десяти з половиною мільйонів гривень. У той самий час, підозрюваний використавнабагато більшу суму на здійснення інших платежів, зокрема погашеннякредитів та оплату банківських послуг. Невдовзі кримінальне провадженнябуде направлене на розгляд суду.

Про це повідомили сьогодні, 27 листопада, в прес-службі (відділі управління превентивної діяльності) Львівського обласного управління Національної поліції.

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу