Правоохоронці виявили на Львівщині 158 плантацій коноплі й снодійного маку

13:38 19 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: mvs.gov.ua

Найбільше випадків незаконного посіву та вирощування наркомістких рослин зафіксовано у Жидачівському, Кам’янка-Бузькому, Буському, Перемишлянському, Сокальському та Яворівському районах.

«Упродовж чотирьох місяців (з 20 травня до 24 вересня) на території області проводились комплексні оперативно-профілактичні заходипід умовною назвою «Мак». Під час них правоохоронці перевірили майже п’ять тисяч сільськогосподарських підприємств та присадибних ділянок на предмет вирощування наркомістких рослин», – повідомили сьогодні, 19 жовтня, у Львівському обласному управлінні МВС, де також поінформували:

«Як повідомив начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Львівського обласного УМВС, полковник міліції Володимир Білоус, метою заходів було виявлення та знищення незаконнихпосівів маку й конопель, перекриття каналів надходження цих рослин у обіг, затримання та притягнення до адміністративної й кримінальної відповідальності осіб, причетних до цього.  

Правоохоронці виявили 158 присадибних ділянок, власники якихкультивували рослини, що в подальшому могли потрапити на ринокнаркотиків. Зокрема, було вилучено та знищено 49395 рослин снодійного маку та 2794 кущів коноплі.

Щодо усіх зловмисників відкриті кримінальні провадження за статтею 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Із них 100 особам повідомлено про підозру у вчиненні зазначених правопорушень.

Найбільше випадків незаконного посіву та вирощування наркомістких рослин зафіксовано у Жидачівському, Кам’янка-Бузькому, Буському, Перемишлянському, Сокальському та Яворівському районах. На жаль, роз’яснювально-профілактична робота, яку проводять правоохоронці, окремими громадянами просто ігнорується.

Так, на присадибній ділянці 49-річної жительки Кам’янка-Бузького району працівники міліції виявили 1570 рослин маку, в селянки з Перемишлянського району – понад 3000, а в одному з господарств Бродівщини – аж 10549 рослин. У Золочівському районі чоловік вирощував не лише мак (1600 рослин), а й коноплю (2100 рослини)».

Про це повідомили сьогодні, 19 жовтня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів