Повідомлення про «замінування» ринків у Львові виявилося дезінформацією (відео, оновлено)

09:00 17 грудня 2015 р.


Фото: зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

У поліції заявили, що вибухових речовин не виявлено.

Повідомлення про замінування двох ринків у Львові не підтвердилося. Про це заявила начальник прес-служби головного управління Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська, яка запевнила: «В результаті перевірки територій обох ринків вибухових речовин не виявлено». Її повідомлення передали пізно ввечері 16 грудня в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна».

Натомість у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації. повідомили сьогодні, 17 грудня:

«16 грудня о 15:17 невідома особа на телефон Львівського оператора служби «102» обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування «Краківського ринку» на вулиці Базарній, 11 у Львові. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій» у складі 91 особи та 24одиниць техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З території «Краківського ринку» виведено в безпечне місце 2150 осіб.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ Національної поліції України у Львівській області проведено обстеження території ринку. О 18.30 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено. Проводяться слідчі дії.

16 грудня о 15:17 невідома особа на телефон Львівського оператора служби «102» обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування «Галицького ринку» на площі Соборній, 14 у Львові. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій» у складі 91 особи та 24 одиниць техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З території «Галицького ринку» виведено в безпечне місце 410 осіб.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ Національної поліції України у Львівській області проведено обстеження території ринку. О 16.55 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено. Проводяться слідчі дії».

Про це повідомили сьогодні, 17 грудня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Як інформував «ЩЛ», правоохоронцям повідомили про замінування двох львівських ринків.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу