Райсуд оштрафував посадовця Львівської міськради за сумісництво

15:42 22 серпня 2016 р.


Фото: kr.sfs.gov.ua

На порушника Закону України «Про запобігання корупції» накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 5100 гривень з конфіскацією 46 тисяч гривень отриманого доходу в дохід держави.

«Прокуратура продовжує вживати заходів для притягнення посадовців до відповідальності за корупційні правопорушення», – запевнили сьогодні, 22 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Личаківським районним судом за наслідками розгляду протоколу Львівської місцевої прокуратури №1 визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, депутата Винниківської міської ради. Проведеною місцевою прокуратурою перевіркою встановлено, що правопорушник, діючи у інтересах очолюваної ним будівельної компанії, не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та проголосував за прийняття Винниківською міською радою рішення про продовження терміну оренди землі вказаному підприємству.

На депутата судом накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3400 гривень. Водночас, прокуратурою готується позов про розірвання договору оренди та скасування прийнятого рішення.

Також постановою Галицького районного суду Львова за протоколом прокурора визнано винним головного спеціаліста одного з відділів соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частинами 1 статті 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Посадовець упродовж 2015-2016 років працював за сумісництвом на одному з комерційних підприємств міста, де регулярно отримував заробітну плату за виконану роботу, чим порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції» щодо обмеження зайняття іншою оплачуваною діяльністю. Відтак, на порушника накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 5100 гривень з конфіскацією 46 тисяч гривень отриманого доходу в дохід держави».

dailylviv.com

До теми

09:33 25 січня 2022 р.

Суд над поліціянтами зі Львова відновиться у Тернополі 18 лютого

Тернопільський апеляційний суд перейшов до стадії дебатів, розглядаючи скаргу на вирок шістьом львівським поліцейським, засудженим до 8 років позбавлення волі за смерть юнака.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу