Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства України

21:14 26 липня 2017 р.


Фото: eastjournal.net

Президент України видав указ про позбавлення українського громадянства екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, йдеться на сайті Державної міграційної служби.

"Президентом України видано указ про втрату громадянства України", - сказано в заголовку повідомленняВодночас на сайті президента відповідний указ не публікували.В адміністрації Порошенка цю інформацію офіційно не коментували.

У "Русі нових сил Міхеіла Саакашвілі" заявили, що перевіряють повідомлення про втрату громадянства їх лідером. BBC Україна намагається отримати коментар від самого пана Саакашвілі.

У вівторок він повідомляв у Facebook, що перебуває в США.

У повідомленні ДМС сказано, що вона опрацювала матеріали щодо політика, отримані від грузинської сторони. Після цього їх спрямували комісії з питань громадянства при президенті. За Конституцією, рішення про втрату громадянства приймає глава держави.

У ДМС зазначили, що серед підстав втрати громадянства - набуття особою громадянства "внаслідок обману, свідомого подання неправдивих відомостей або фальшивих документів".

Порошенко присвоїв Саакашвілі українське громадянства 30 травня 2015 року. Політик очолив адміністрацію Одеської області, але в листопаді подав у відставку.

Згодом він заснував партію "Рух нових сил".Саакашвілі був президентом Грузії з 2008 по 2013 рік. На батьківщині щодо нього порушено кілька кримінальних справ.

Зауважимо, що лінк ДМС тепер не відкривається, попереджаючи користувача інтернету про вірусну загрозу.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

15:56 30 листопада 2021 р.

Суд у Львові скасував наркотичне спʼяніння народного депутата на час ДТП

Галицький районний суд Львова ухвалив, що депутат Верховної Ради Олександр Юрченко з фракції «Слуга народу» не винен у автомобільній аварії, яка сталася в центрі Львова 8 липня.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу