Поляки схопили підозрюваного у вбивствах українців

15:45 30 квітня 2017 р.


Фото: Straż Graniczna

Польська Прикордонна служба затримала на кордоні з Україною 25-річного громадянина Австрії, розшукуваного за підозрою в участі у збройних діях на сході України й приналежності до однієї з груп, учасники якої вбивали поранених та полонених.

Австрійця затримано вночі з п’ятниці на суботу на території контрольно-пропускного пункту в Дорогуську (на українському боці – Ягодин), коли він намагався виїхати з Польщі. Як повідомив речник Надбужансього відділення Прикордонної служби, підпоручник Даріуш Сєнніцький, затримання було можливим завдяки детальному контролю, що відбувається на зовнішньому кордоні Європейського Союзу.

Про це повідомило сьогодні, 30 квітня, «Польське раділо», яке також поінформувало: «Від 7 квітня застосовуються суворіші правила перетину зовнішньої межі ЄС громадянами країн Євроспільноти. Кожен подорожній, який в’їжджає на територію Шенгенської зони або звідси виїжджає, перевіряється в місцевих і європейських базах даних. Затриманого австрійця чекає процедура пов’язана з екстрадицією до Австрії».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу