Поліціянти затримали у Львові юнаків, які розписували стіни рекламою наркотиків

09:15 5 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook»

Слідчі виявили докази причетності затриманих на вулиці Монастирського до продажу наркотичних речовин.

У неділю, 4 березня, близько 12.00 патрульні отримали повідомлення про пошкодження майна на вулиці Монастирського у Львові. За словами заявника, що невідомі розмальовують балончиком з аерозольною фарбою фасади будинків. Інспектори отримали опис правопорушників та напрямок їхнього руху.

Патрульні почали перевіряти прилеглі вулиці. На вулиці Зубрівській інспектори виявили двох юнаків, які почали втікати, побачивши поліцейський автомобіль. Під час втечі вони викинули два балончики з фарбою.

Поліціянти їх наздогнали та зупинили. Юнаки нервували, плуталися в поясненнях та заперечували свою причетність до нанесення написів на стіни будинків. Патрульні перевірили їх в базі даних та з’ясували, що 18-річні юнаки вже потрапляли в поле зору правоохоронців, а один із них притягався до кримінальної відповідальності за наркотики та має відкрите провадження за опір працівнику поліції.

Патрульні вирішили підійти до написів, на яких були посилання на сторінки в інтернеті. За цим посиланням інспекторам відкрилася сторінка з продажу наркотичних речовин. Тоді на місце події скерували слідчо-оперативну групу.

Слідчі виявили й інші докази, що можуть підтверджують причетність даних громадян до продажу наркотичних речовин. Відтак, затриманих доставили до Сихівського відділу поліції для встановлення всіх обставин справи.

Про це повідомили на сторінці управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів