Поліціянти затримали на Львівщині шістьох здирників упродовж п’яти днів

11:55 6 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook»

Новорічні свята «спровокували» посадовців різних рівнів на вимагання та отримання хабарів.

Про це повідомили сьогодні, 6 січня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також розповіли: «На Львівщині впродовж п’яти днів 2018 року правоохоронці задокументували шістьох хабарників. Загальна сума хабарів склала більше 400 тисяч гривень».

«Зокрема, викрито керівника одного з районних підрозділів міграційної служби, депутата однієї з міських рад Львівщини, який за отримання біометричних паспортів для виїзду за кордон вимагав та отримав 10 тисяч гривень. Його було затримано у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України та прокурором області повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище)», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«За сприяння у прискоренні процедури реєстрації платника податку на додану вартість, начальник відділу одного з підрозділів ГУ ДФС у Львівській області теж вимагав та отримав 10 тисяч гривень неправомірної вигоди. Зловмисника викрито, йому повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України та судом обрано міру запобіжного заходу у вигляді арешту з альтернативою внесення 75 тисяч гривень застави», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

«За отримання 45 тисяч гривень неправомірної вигоди викрито директора товариства, що займається зберіганням і утилізацією конфіскованої митницею продукції. За вказані кошти зловмисниця обіцяла повернути конфіскований товар. Судом її арештовано із можливістю внесення 128 тисяч застави», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

«4 січня під час отримання хабара затримано заступника голови однієї з міськрад області, який вимагав від підприємця одну тисячу доларів за сприяння у встановленні двох пунктів обміну валюти. Голова сільради за прийняття сесією позитивного рішення щодо отримання земельної ділянки учасником АТО, вимагав та отримав 300 тисяч гривень хабара. Обидвох посадових осіб затримано у порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. Їм повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 с статті 368 Кримінального кодексу України», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Поліціянти також викрили підприємця, який здійснював «валютні махінації», а за невжиття санкцій за виявленими порушеннями роботи обмінного пункту пропонував працівнику УЗЕ у Львівській області 500 доларів неправомірної вигоди. Окрім того оперативники Управління захисту економіки у Львівській області впродовж 2018 року вже склали і направили на розгляд в суди 28 адміністративних протоколів щодо порушень посадовцями вимог Закону України «Про запобігання корупції». Серед осіб, які порушили вимоги цього Закону 4 депутати районних рад, керівник комунального підприємства однієї з міськрад, заступник районного військового комісара, начальник відділу одного з апеляційних судів, заступник керівника підрозділу з питань виконання покарань, працівник територіального відділення Антимонопольного комітету, працівник державного лісопідприємства та інші», – розповіли також в обласному управлінні поліції та опублікували фотосвідчення.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини