Поліціянти викрили на Львівщині самовільне захоплення 320,12 га

14:00 9 червня 2017 р.

Правоохоронці з’ясували, що договори оренди на користування землею із вказаним товариством та будь-якими іншими фізичними або юридичними особами не укладались.

В обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 9 червня, що працівники управління захисту економіки НПУ викрили на Львівщині самовільне захоплення земельних ділянок площею у 320,12 гектарів. «У Жидачівському районі Львівської області працівники товариства з обмеженою відповідальністю посіяли сільськогосподарські культури на самовільно захоплених площах», – зазначено в повідомленні.

«Правоохоронці з’ясували, що договори оренди на користування  землею із вказаним товариством та будь-якими іншими фізичними або юридичними особами не укладались.  Відповідно до баз даних, вказані землі  відносяться до державної власності  та є землями запасу місцевої сільської ради (не витребувані земельні паї)», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

«Спеціалісти для проведення розрахунку вартості самовільно захоплених земельних ділянок та встановлення суми завданих збитків. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за частиною 1 статті 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від двохсот до трьохсот мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців», – повідомили також сьогодні, 9 червня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції

dailylviv.com

До теми

17:48 1 жовтня 2020 р.

Міноборони має 42 мільйони гривень для сімей загиблих авіаторів

Одна допомоги складає 1 576 500 грн - 750-кратний прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на 1 січня 2020 року – 2102 грн. Допомога розподіляється рівними частками на всіх осіб, які мають право.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу