Поліціянти натрапили у Львові на трьох неповнолітніх в’єтнамців без документів

09:45 22 серпня 2017 р.

Правоохоронці передали іноземців працівникам Львівського обласного управління Державної міграційної служби України.

Працівники Галицького відділу поліції спільно з працівниками Галицької районної адміністрації виявили 21 серпня в квартирі одного з будинків на вулиці Шептицьких у Львові трьох неповнолітніх громадян В’єтнаму. Одному з них – 16 років, двом іншим – по 17.

Жоднихдокументів в’єтнамці поліціяниам не надали.  Як попередньо встановили правоохоронці, виявлені особи є біженцями. Відтак, неповнолітніми іноземцями займатимуться працівники Львівського обласного управління Державної міграційної служби України.

Про це повідомили сьогодні, 22 серпня, на сторінці Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook», де також нагадали, що впродовж серпня на території Львівщини проходять загальнодержавні профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», метою яких є зменшення негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні та державі загалом. 

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу