Поліція вилучила з незаконного обмінника у Львові валюту на 6,4 млн. гривень.

12:36 18 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

Працівники управління захисту економіки припинили на Львівщині діяльність чотирьох незаконних обмінників.

У прес-службі обласного управління поліції повідомили сьогодні, 18 листопада, що оперативники управління захисту економіки у Львівській області припинили діяльність незаконних пунктів обміну валют у Львові, Старому Самборі та Жидачеві, які знаходились на місцевих ринках та діяли без жодних дозвільних документів. А зокрема – елітного пункту обміну валют, який знаходився в одному з торговельних комплексів у Львові.

Його послугами користувалися підприємці, а прихований він був в окремій кімнаті за меблевим гарнітуром. Клієнти потрапляли всередину через двері його шафи. В середньому сума однієї валютно-обмінної операції складала у цьому обміннику майже 10 тисяч доларів.  

Поліціянти вилучили у ньому кошти на суму 6,4 млн. гривень. Зокрема – 82 тисячі євро, 39,5 тисячі доларів, 2,2 мільйона російських рублів, 58,8 тисячі польських злотих, 30 тисяч чеських крон, 17,1 тисячі шведських крон, норвезькі крони, англійські фунти, швейцарські франки, канадські та австралійські долари, а також 1,4 мільйона гривень.

У прес-службі обласного управління поліції також опублікували фото вилучених коштів та повідомили, що за незаконне скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави передбачена лише адміністративна відповідальність. Зокрема – покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від 510 до 748 гривень з конфіскацією валютних цінностей.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини