Поліція у Польщі затримала шахраїв, котрі вимагали гроші від українських біженців

22:27 11 березня 2022 р.

Фото до новини

Шахраї пропонували біженцям безкоштовне перевезення до Німеччини, але згодом почали вимагати 150 євро оплати за свої послуги. За шахрайство їм загрожує до 8 років позбавлення волі.

У контрольно-пропускному пункті в Гребенному (Люблінське воєводство) польські поліцейські затримали двох осіб, котрі вимагали від біженців з України гроші. Спочатку ці особи запропонували біженцям безкоштовно перевезти їх до Німеччини, але згодом почали вимагати 150 євро оплати за свої послуги. За шахрайство їм загрожує до 8 років позбавлення волі. Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

«Ці люди хотіли заробити на людському горі, вони обманювали біженців, котрі втікають від війни в Україні. Тому вони заслуговують на найбільше засудження», - написав у Твіттері речник Головного управління Поліції інспектор Маріуш Цярка.

Як пояснює речник, сьогодні вдень група з чотирьох жінок і трьох дітей хотіла дістатися до Німеччини. Безкоштовний транспорт біженцям запропонувала жінка та її знайомий, запевняючи українців, що проїзд є безкоштовним. Натомість уже в дорозі шахраї почали вимагати від людей оплати по 150 євро за кожного пасажира. Жінки попросили зупинити транспорт і повернулися до пункту прийому біженців, що працює в Гребенному. Там до них підійшов поліцейський, котрий побачив, що жінки плакали. Біженки описали ситуацію, а польським поліцейським вдалося затримати шахраїв.

«Зловмисників було затримано на кордонному переході в Гребенному, коли вони намагалися перетнути кордон», - повідомляє речник. Затримані — це 53-річний громадянин Болгарії та 52-річна жінка. Їм загрожує до 8 років позбавлення волі.

Канада готується забирати українських біженців з Польщі

Варшава та Краків більше не можуть приймати біженців з України

Зі Львова евакуаційні потяги безкоштовно везуть біженців до трьох міст

Перекази з-за кордону в Україну та за кордон: що дозволено - роз'яснення НБУ

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів