Поліція припинила у Львові виробництво фальсифікованої кави

12:45 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: скріншот з «YouTube»

Працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчими поліції Львівщини викрили й припинили нелегальневиробництва та продажу фальсифікованої кави.

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також розповіли: «Правоохоронці отримали інформацію, про те, що на Львівщині діє розгалужена мережа збуту фальсифікованої кави відомого товаровиробника. Під час слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили особу організатора підпільного «бізнесу», місце розташування міні-заводу з виготовлення кави, канали збуту фальсифікату».

«Встановлено, що виробництво 45-річний львів'янин облаштував у власному домогосподарстві на другому поверсі будівлі, куди потрапити можна було лише ліфтом. Потужність міні-заводу сягала тисячі пачок кави на добу. Фальсифікована продукція відвантажувалась з цеху у Львові, а збут проводився через підставних осіб в іншому регіоні України, де зловмисник організував так званий «офіс продаж», – поінформували також в обласному управлінні поліції

«Підроблена кава розповсюджувалась на оптових ринках Львова, а також у мережі невеличких торговельних закладів західного регіону. Робота з клієнтами також проводилась через мережу Інтернет», – розповіли також в обласному управлінні поліції

«Під час санкціонованих обшуків поліцейські вилучили обладнання для виробництва та пакування кави, понад дев’ятнадцять тисяч упаковок готової до реалізації продукції, майже сто кілограмів сировини, паперову тару, а також сімнадцять тисяч гривень, виручених від незаконної діяльності. Організатору злочинного промислу правоохоронці повідомили про підозру у скоєнні кримінально правопорушення, передбаченого чвстиною 1 статті 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України», – повідомили також прес-службі Львівського обласного управління поліції та опублікували відео з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини