Правоохоронці зареєстрували на Львівщині 173 повідомлення про порушення виборчого законодавства

16:05 20 липня 2019 р.

  • 0


Фото: zik.ua

Поліція зареєструвала від початку передвиборчої кампанії на Львівщині 173 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства.

Про це повідомили в суботу, 20 липня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: !За результатами перевірок відкрито шість кримінальних проваджень та складено 52 матеріали про адміністративні правопорушення. У більшості повідомлень йдеться пророзміщення агітаційної продукції у заборонених місцях, відсутність на матеріалах відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, пошкодження агітаційних матеріалів, а також про порушення благоустрою, порушення під час агітації за кандидатів та інші. Всі повідомлення внесені в Журнал єдиного обліку, проводяться перевірки».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:35 20 січня 2020 р.

У Палаці культури імені Хоткевича преміювали за рахунок економії енергоносіїв

Фахівці західного офісу Держаудитслужби зробили державний фінансовий аудит діяльності та ревізію фінансово-господарської діяльності міського Палацу культури ім. Г. Хоткевича за період з 01.09.2016 по 30.09.2019.

Рубрика: Закон