Поліція охорони Львівщини розкрила в 2016 році 203 злочини

10:30 20 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

Працівники Управління поліції охорони Львівської області підвели підсумки службової та фінансово-господарської діяльності своїх підрозділів за перше півріччя 2016 року.

«Поліція охорони Львівщини підсумувала результати роботи за півріччя», – повідомили сьогодні, 20 липня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Працівники Управління поліції охорони Львівської області підвели підсумки службової та фінансово-господарської діяльності своїх підрозділів за перше півріччя 2016 року. У нараді взяли участь начальник УПО Львівщини підполковник поліції Андрій Петрик, керівний, командний, інспекторський та інженерно-технічний склад підрозділів поліції охорони області.

Завітав на нараду і голова вченої ради, ректор Академії літератури та журналістики, письменник, заслужений журналіст України, заступник Голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО Василь Тарчинець. За визначний внесок у забезпеченні надійної охорони, активну громадську діяльність, підтримку проектів Академії літератури і журналістики та Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я» Василь Тарчинець нагородив почесною грамотою Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО начальника Управління поліції охорони Львівщини Андрія Петрика.

Перед початком наради головуючий вручив погони працівникам, які отримали чергові спеціальні звання та привітав їх. Також начальник поліції охорони Львівщини Андрій Петрик довів до усіх присутніх основні вимоги, які ставляться до підрозділів Управління поліції охорони. Він зауважив, що у першому півріччі 2016-го діяльність підрозділу була спрямована на забезпечення надійної охорони об`єктів різних форм власності, виконання вимог Президента, уряду, міністерства внутрішніх справ України, голови Національної поліції України щодо безпеки громадян та їх майна, посилення боротьби зі злочинністю, Плану заходів, спрямованих на вдосконалення діяльності поліції охорони на ринку охоронних послуг, розширення обсягів охоронних послуг, удосконалення функціонування всіх ланок УПО, пошуку нових форм і методів роботи, дотримання дисципліни й законності.

Зокрема, групи реагування підрозділів УПО Львівщини впродовж першої половини 2016 року здійснили понад 30 тисяч виїздів на спрацювання засобів охоронно-пожежної сигналізації, з яких 481 – на реальні спрацювання. Було розкрито 203 злочини та спільно з іншими підрозділами ОВС взято участь у розкритті 1506.

На завершення наради очільник Управління поліції охорони Львівщини підполковник поліції Андрій Петрик подякував працівникам за проведену роботу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:30 3 червня 2020 р.

"Дія" на державному кордоні не спрацює

Цифровий паспорт громадян України для перетину державного кордону не чинний. Для цього громадянам України, як і раніше, потрібен звичний закордонний паспорт: біометричний або ж старого зразка із дійсною візою, - Держприкордонслужба.

Рубрика: Закон

15:22 3 червня 2020 р.

У Львові СБУ викрила на хабарі керівника підрозділу ДСНС

У Львові співробітники Служби безпеки України викрили начальника Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС на хабарі за фіктивну перевірку протипожежної документації складів із піротехнікою.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу