Податкові міліціонери виявили на Львівщині нелегальну АЗС
12:15 23 листопада 2018 р.
Фото: facebook.com/sfs.lviv
Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області виявили у Червонограді АЗС, на якій здійснювалась реалізація не облікованих підакцизних товарів (паливно-мастильних матеріалів, нафтопродуктів) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.
Працівники податкової міліції склали протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності») та описали автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 150 тисяч гривень і дизельне паливо, яке зберігалось в резервуарі в кількості близько 10 тонн орієнтовною вартістю 300 тисяч гривень
Матеріали адміністративного правопорушення скеровано у Червоноградський міський суд Львівської області для розгляду та прийняття рішення. Про це повідомили в п’ятницю, 23 листопада, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також опублікували фото з місця події.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
