Податкова міліція викрила на Львівщині контрабанду схему

19:20 21 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Шахраї використали мережу відомого в Україні поштового оператора.

«У середу, 20 квітня, в межах операції під умовною назвою «Рубіж-2016», працівники податкової міліції викрили незаконну схему ввезення на територію України високоліквідних товарів без сплати митних платежів. Про це повідомили у управлінні ГУ ДФС у Львівській області», – поінформували сьогодні, 21 квітня, в прес-службі 

обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зловмисники, подрібнивши товарні партії до обсягів, які не передбачають розмитнення, перевозили їх через кордон та накопичували їх в спеціалізованих місцях у прикордонних зонах. При цьому, шахраї використали мережу відомого в Україні поштового оператора. 

Тобто товари горе-підприємці ввозили на територію України наче для власних потреб, однак після їх накопичення, формували у великі партії і відправляли в торгівельну мережу по всій Україні.

Під час огляду складських приміщень в одному з прикордонних райцентрів Львівської області, на підставі ухвали слідчого судді виявлено та вилучено несертифіковані в Україні товари імпортного виробництва без документів походження, без встановленого маркування, а саме: підгузники, побутова техніка, побутова хімія в асортименті, загальною орієнтовною вартістю понад мільйон гривень. За даним фактом триває досудове слідство».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів