Податкова міліція перешкодила заощадити мільйон гривень підприємству на Львівщині

23:00 30 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

Учасникам «тіньового» бізнесу доведеться відшкодувати всі недоотримані державою податки та шкоду, завдану їх несвоєчасною сплатою.

У прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України повідомили сьогодні, 30 червня, «Щоденному Львову»: «Податкова міліція Львова провела в останній декаді червня в рамках операції «Рубіж-2017» та в межах розслідування кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків обшуки на одному з підприємств області, службові особи якого, вирішили не обтяжуватись сплатою податків до бюджету. Для приховування реального прибутку, до схеми діяльності товариства з обмеженою відповідальністю було залучено низку фізичних осіб-підприємців, що дозволило «зекономити» на сплаті податку на прибуток понад один мільйон гривень».

«Причому прийоми уникнення від сплати належних державі платежів на цьому не закінчились. Поміж іншим, товариство продавало товари іноземного виробництва, ввезені в Україну без сплати митних платежів, шляхом штучного подрібнення товарних партій за схемою так-званих «піджаків». Така діяльність, вочевидь, давала пристойні не обліковані прибутки», –поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Під час обшуків, правоохоронці виявили значні суми готівкових коштів в іноземній валюті на півмільйона гривень в еквіваленті, печатки, штампи, чекові книжки, книги обліку доходів, банківські картки фізичних осіб-підприємців, від імені яких проводились господарські операції. Вилучено документи і чорнові записи про кількість перевезень, клієнтську базу з контрагентами у п’яти областях України, а також комп’ютерну техніку і документи, що підтверджують імпорт товарів без сплати митних платежів. Тепер, учасникам «тіньового» бізнесу доведеться відшкодувати всі недоотримані державою податки та шкоду, завдану їх несвоєчасною сплатою», – повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

11:27 19 квітня 2021 р.

Директор комунального лісу у районі на Львівщині продавав необліковану деревину

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури затримано директора одного із дочірніх лісогосподарських підприємств «Галсільліс» під час одержання неправомірної вигоди.

Рубрика: Закон

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу