Патрульна поліція Львівської області спростувала повідомлення АТП

12:15 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook»

Правоохоронці запевнили: «Жодних документів на автобуси патрульна поліція не вилучала, більше того – це не є в її повноваженнях».

В управлінні патрульної поліції Львівської області повідомили сьогодні, 25 січня: «Звертаємося до громадян та представників засобів масової інформації! Вчора на деяких онлайн-ресурсах з’явилася недостовірна інформація про те, що патрульна поліція Львівської області забрала на арештмайданчик три автобуси одного із АТП, яке займається пасажирськими перевезеннями у Львові, й ще від чотири автобусів вилучила документи. Таку інформацію їм надала дирекція АТП. Офіційно повідомляємо, що цей факт не є правдивим».

«16 січня 2018 року система «Рубіж», якою облаштовані стаціонарні пости та деякі службові автомобілі патрульної поліції, зафіксувала о 12-й годині за кодом 4 (Арешт майна за борги), автобус згаданого АТП. Даний транспортний засіб транспортували на арештмайданчик, де він перебуває досі.  Жодних документів на автобуси патрульна поліція не вилучала, більше того – це не є в її повноваженнях», – запевнили також в управлінні патрульної поліції.

«У разі спрацювання системи «Рубіж»,водія автобуса сповіщають про те, що цей транспортний засіб перебуває у розшуку виконавчою службою, про що він має сповістити своє керівництво. Інспектор пише рапорт з даного приводу», – повідомили також в управлінні патрульної поліції Львівської області. – Просимо громадян та журналістів не поширювати неперевірену інформацію».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини