Оперативники СБУ затримали на Львівщині керівників митного поста

10:45 6 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/SBULviv

Працівники управління Служби безпеки України у Львівській області викрили на систематичному отриманні хабарів двох керівників митного поста «Стрий».

Про це повідомили в п’ятницю, 6 липня, в управлінні Служби безпеки України у Львівській області, де також розповіли: «Оперативники спецслужби з’ясували, що митники вимагали гроші від підприємців за нестворення штучних перешкод під час митного оформлення товарів. Працівники СБУ лише за декілька тижнів задокументували низку епізодів отримання хабарів посадовцями митниці».

«Посадовців затримали після одержання чергової неправомірної вигоди у розмірі 10,3 тисячі гривень. Операція зі затримання митників проводилася під процесуальним керівництвом обласної прокуратури. Планується повідомлення затриманим про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу. Триває досудове слідство у кримінальному провадженні, розпочатому за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України», – поінформували також в управлінні Служби безпеки України у Львівській області та опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини